30 Aralık 2015 Çarşamba

L'oreal Paris Color Riche Exlusive Reds Blake's Red

Yeni yıl yaklaşırken makyaj da henüz karar veremesek de rujda az çok ne süreceğimiz bellidir sanırım. Yani muhtemel olarak kırmızı ve bordo tonları bir çok kadın için vazgeçilmez olacaktır. 
Hali hazırda indirimler de devam ederken size L'oreal Paris Exlusive Reds serisinden Blake's Red rengini kendimce yorumlamak istedim.
Her zamanki gibi ilk olarak ürün ambalajından bahsetmek isterim. Genel olarak aslında sevdim. Kapağı tam kapanıyor ve çantada açılma gibi bir riski yok. Tek sevmediğim bu seriden 2 ruj aldım. 2'sinde de ruj tam içeri girmediğinden açtığımda ucunun bozuk çıkması. Blake's Red de pek sorun teşkil etmedi ama Laetitia's Red de sinir bozucu bir durumdu. Tabi kullandıkça bu sorun ortadan kalktı.


Yapısı mat ve dolayısıyla dudaklara peeling ve nemlendirici uyguladıktan sonra kullanmanızı öneririm. Yapısı mat olmasına rağmen gayet kolay uygulanıyor. Sürümü kremsi, duruşu kadifemsi diyebilirim. :)
Uzun süre kalıcı, kesinlikle bulaşmıyor ve dudak çizgileri arasına dolmuyor. 
Kokusu tam anlamıyla ruj kokusu. Yani klasik ruj kokusu var ya ondan. Rahatsız olurum diyorsanız ara ara kokusu geliyor evet. Yani ben pek severim kokuları sevmediğim bir koku olmadığı sürece. Bu ürünün kokusu rahatsız etmedi beni.Rengi ise pembe alt tonlu bir kırmızı. Çogu blogda Ruby Woo ya muadil ve mavi alt tonlu olarak okudum. Ama yan yana swatcladığımda Blake's Red in pembe alt tonlu kırmızı olduğunu gördüm.  Karşılaştırmasını isterseniz yorumunuzu bırakabilirsiniz. 
Ürünün bileğimde duruşu bu şekilde. Gün ışığında duruşu hafif parlak gibi görünebilir. Yılbaşında sizin için alternatif bir renk olabilir. Ben geçenki indirimde Gratis'ten almıştım. Şuan indirimli Gratis fiyatı: 26,90TL. Watson's fiyatını bilemiyorum.
Dilerseniz online olarak da alabilirsiniz. İndirimli olarak Modagram'da 24,99TL,  Lidyana'da 24,00TL  Boyner'de 20,00TL

Ben henüz karar veremedim hangi ruj süreceğime ama en azından aza indirgedim. :)
 Umarım yazım faydalı olmuştur.
 Güzel günler göreceğiz.

Sevgiler Esy.

2 yorum:

Yorum biraktiginiz icin tesekkur ederim.